Tak jak w tytule, pieniądze są na wyciągnięcie ręki, a wszystkie szczegóły są bardzo proste. Ale jeszcze słowem wstępu – na pewno obiło Wam się o uszy, że dzięki promocjom bankowym można zgarnąć ekstra pieniądze. Mało tego, wiele osób traktuje to jako sposób na oszczędzanie oraz zarabianie dodatkowych środków (nawet kilku stów miesięcznie). Jednak w tym wpisie mam zamiar skupić się na jednej konkretnej ofercie, dzięki której studenci mogą zyskać 360 zł.

 

Uwaga! Chciałbym dodać, że począwszy od tego wpisu będę dzielił się z Wami sposobami, dzięki którym można zyskać dodatkowe pieniądze. Oczywiście, ze wszystkich propozycji sam również korzystam (w tym także z tej), a każda z nich była już wcześniej sprawdzony przez blogerów finansowych. Pamiętajcie jednak, że każda decyzja jest podejmowana przez Was, a ten artykuł stanowi jedynie zaprezentowanie możliwości. Ponadto otwarcie informuję, że poniżej podałem linki afiliacyjne, z których możecie skorzystać z promocji. 

 

 

Kto i do kiedy może wziąć udział w promocji?

Każdy, kto nie był nowym klientem banku Millennium w od 31.08.2015. Ponadto należy zawrzeć umowę o konto 360° Student (niżej szczegóły konta) do 05.12.2016 r.

Co należy zrobić, aby zyskać pieniądze:

  • należy zalogować się do aplikacji mobilnej,
  • wykonać i zaksięgować min. 1 operację kartą.

Jak zyskamy 360 zł?

Środki zdobędziemy poprzez zwroty środków pieniężnych. Za transakcje otrzymujemy 2% zwrotu (przy użyciu karty) lub 5 % zwrotu (za pomocą BLIKu). Za pośrednictwem jednej płatności możemy z powrotem zyskać maksymalnie 30 zł, zaś w trakcie całego miesiąca 60 zł. Dlatego też przy korzystaniu z oferty całą premię dostajemy w trakcie 6 miesięcy.

Czy za konto coś płacimy?

Nie, konto jest całkowicie bezpłatne jeżeli wykonamy jedną transakcję miesięcznie. Gdy tego nie zrobicie, opłata wynosi 4 zł.

Ponadto, bank oferuje wiele ciekawych usług, w tym między innymi:

  • darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • aplikację do zarządzania budżetem domowym –  Menadżer Finansów
  • stosunkowo wysoko oprocentowany (2,7%) rachunek oszczędnościowy
  • program rabatowy ,,Inspiracje”, dzięki któremu można skorzystać ze zniżek w ponad 1000 punktach współpracujących z bankiem (m. in. hotele, kwiaciarnie).

 

 

Regulamin promocji

***

 

Jeżeli macie jakieś pytania/wątpliwości to śmiało zostawcie komentarz lub po prostu napiszcie do mnie bezpośrednio na maila. 🙂 Z mojej strony dodam jeszcze, że korzystanie z promocji bankowych jest naprawdę prostym sposobem na zdobywanie dodatkowych środków pieniężnych. Wbrew pozorom wszelkie szczegóły i zasady są jasne i klarowne, więc pozostaje jedynie przetestować taką możliwość, zwłaszcza gdy nie mamy nic do stracenia. 🙂

 

Jeśli podobał Wam się ten wpis to koniecznie polajkujcie mój fanpage, żeby na bieżąco być z kolejnymi wpisami.

 

Pozdrawiam. ?

 

Facebook